SRV

SRV Yhtiöt Oyj on üks Soome suurimaid ehitusfirmasid. Ettevõte on ehitusvaldkonnas julge uuendaja, kes tegutseb linnade arendamisega ja pakub terviklikku ehitusteenust. Ettevõttel on tugev positsioon elumajade, äripindade ja infrastruktuuride ehitamises ning energia- ja elutsükliteenuste pakkumises. Ettevõtte projektides on ühendatud nii kvaliteet, energiatõhusus kui ka tuleviku kasutusnõuete mitmekülgne kaalumine.

Ettevõte on asutatud 1987. aastal ning see on noteeritud Helsingi börsil. Ettevõte tegutseb Soome suurimates kasvukeskustes.

SRV on ellu viinud palju suuri projekte nagu Soome kõrgemad kõrghooned Helsingis Loisto, Majakka ja Horisontti, samuti Helsingis aasta keskkonnastruktuuriks tunnistatud rohekatus Bryga, ainulaadne puitmajakvartal Wood City ning hübriidkvartal Munkkivuori. Teistes Soome linnades kuuluvad ettevõtte projektide hulka Kerava kesklinna piirkond ning kogemuste areen Tampereen Kansi Tamperes. Ettevõte on üks Soome suurimaid haiglaprojektide korraldajaid. Ta on ehitanud mitme otstarbega ruumideks planeeritud koole. Nendes projektides on olnud eesmärgiks energiatarbimise vähendamine ning tervislik siseõhk. Lisaks on SRV kaasa aidanud näiteks Helsingi Vantaa lennujaama terminal 2 laiendamisele.

srv.fi

R8 Technologies

R8 Technologies on tehnoloogiaettevõte, mille eesmärk on vähendada suurte ja keerukate hoonete energiatarbimist ilma siseõhu kvaliteeti vähendamata. R8tech pakub kinnisvara energiahaldussüsteemile veebipõhist lisandmoodulit, mis optimeerib automaatselt ärikinnisvara kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete haldamist. Tehnoloogia kasutamine säästab keskmiselt umbes 10 kuni 20 protsenti energiat ning vähendab oluliselt ka süsinikdioksiidi heidet.

Tehnoloogia jälgib ja optimeerib pidevalt siseõhku, tuvastab süsteemi tõrke ja juhib kinnisvarahaldusettevõtte ülesannete täitmist. Ettevõtte tehnoloogiat kasutatakse umbes 2 000 000 ruutmeetri suurusel alal, Soomes näiteks Clarioni Hotel Helsingis ja Eestis Viru keskuses.

See nullriskiga tarkvara on mõeldud ärikinnisvaradele, st kaubanduskeskustele, büroohoonetele ja hotellidele.

R8TECH.IO