Viru Keskus

Viru Keskus on Eesti mainekaim kaubanduskeskus, mis asub Tallinna südames, vanalinna kõrval.

Viru Keskus läbis 2022. aastal uuenduskuuri ja praegu on seal esindatud rahvusvahelised moebrändid ja jaekontseptsioonid. Kvaliteetse moe kõrval on Viru Keskuses panustatud elamustesse nagu ilu- ja heaoluteenustesse ning kvaliteetsetesse restoranidesse. Keskusest leiate Eesti suurima ilu- ja juveelipiirkonna, maailma kõige paremaks tituleeritud raamatupoe, ainsaid nn, lipulaeva kaupluseid Eestis ning ainulaadse Food Hall kontseptsiooni terrasside ja käsitööõlle baaridega.

Keskuse katusel on suviti padeliväljak. Viru Keskuses toimub regulaarselt ka kvaliteetseid kultuuriüritusi. Viru Keskust külastab aastas ligi 15 miljonit inimest. Kaubanduskeskuse käive on umbes 130 miljonit eurot aastas. Praegu tegutseb kaubanduskeskuses üle 90 erineva kaupluse. Üüritav ala on umbes 29 000 m2.

Viru Keskus pärjati 2022. aasta novembris Baltimaade seni ainsa Leadership in Energy and Environmental Design’i (LEED) plaatinumsertifikaadiga olemasoleva ehitise opereerimise ja haldamise eest (Operations & Maintenance O&M). Viru Keskus on juba pikka aega säilitanud 15% energiasäästu aastas, kasutades Pontos Groupi investeerimisettevõtte R8 Technologies’i tehisintellektil põhinevat iseõppivat programmi.

virukeskus.com

Sokos Hotel Viru

Viru hotell, majutusvaldkonna teenäitaja, on läbi aegade olnud vilgas kesklinna hotell, kus kohtuvad ajalugu ja tänapäev. Tallinna kesklinnas asuvas legendaarses Original Sokos Hotel Virus saate nautida imelisi vaateid üle linnakatuste. 500 numbritoaga hotell pakub mitmekesist valikut. Viru konverentsikeskuses on koosolekuruumid kuni 1200 inimesele. Hotellil on otseühendus Viru kaubanduskeskusega.

Lisaks Tallinnas asuvale hotellile on Sokos Hotelsi hotelliketil Soomes kokku üle 40 hotelli.

Üüritav ala on 37 000 m².

sokoshotels.fi

viru.ee

Kinnisvaraportfell ReLog

Kinnisvaraportfell ReLog koosneb äripiirkondadest, logistikapindadest ja laopindadest Soome eri paigus. Nende üüritav pind on kokku 24 000 m².